skip to Main Content

Estonia, Tallinn, general view

Juba 17.-23.märtsil on meil imeline võimalus tunnistada Jeesusest meie oma Eestimaa pealinnas – Tallinnas…

Tallinn on Balti Unioni poolt valitud 2014. aasta misjonilinnaks ning selle aasta jooksul teeme ühendatud jõupingutusi selleks, et püüda Tallinna inimeste tähelepanu ning pakkuda neile seda lootust, mis meil Jumalas on. Balti Unioni noorteosakond kutsub noori Eestist, Lätist ja Leedust andma oma osa 17.-23. märtsil. Tule ja saa ise inspiratsiooni, julgustust ja oskusi ning püüame koos inimeste tähelepanu Tallinna tänavatel! See saab olema nädal täis laulu, palvet, õppimist ja põnevaid väljakutseid.

Nädal on täidetud tegevustega igaks päevaks Tallinna erinevates linnaosades. Igal hommikul võtame aega palveks, Piibli uurimiseks, ülistuseks ja väljaõppeks, et olla hästi varustatud igaks uueks päevaks. Pealelõunad on väljaminemise ajad. Õhtuti tuleme kokku, et taas Jumalat kiita ja kogemusi jagada.

Impact Tallinn 2014 raames toimub laupäeval, 22. märtsil  piibliviktoriin, nagu see on meil tavaks olnud PPP raames. Seekordseteks Piibli raamatuteks, kust küsimused tulevad, on Johannese evangeelium ning Johannese kirjad.

Piibliviktoriin saab olema seekord ka veidi uuenduslikku laadi! Kui Sul ei õnnestu kogu üritusest (Impact Tallinn 2014) osa saada, tule kindlasti ja ole kohal vähemalt nädalavahetusel, et kuulata nende tunnistusi, kes on kogu nädala vältel Tallinnas tegutsenud ning et osa saada õnnistustest, mis meid ees ootavad hingamispäeval!

Meil kõigil on eesõigus teha eestpalveid 2014 aasta misjonilinna Tallinna eest ja eriliselt ka märtsis toimuva noorteürituse eest!

Kutsume noori osalema sellel üritusel! Hakkame juba nüüd lugema ja õppima Johannese evangeeliumit ja Johannese kirju. Täpsemat infot saab koguduse noortejuhi Risto käest.

Head Piibli uurimist!

Back To Top